Vorig jaar september/oktober hebben een aantal leden van onze vereniging zich ingezet om extra geld te verdienen, door middel van het verkopen van loten voor De Grote Clubactie. Hun inzet heeft geresulteerd in een bedrag van EUR 389,00.

Vrijdag 31 januari j.l. heeft het bestuur, vertegenwoordigd door Shyaam en Karin, de lotenverkopers in het zonnetje gezet en hen voor aanvang van beide trainingen een woord van dank gegeven, vergezeld door een kleine traktatie. Daarnaast zijn zij voorzien van een certificaat, waarop aangegeven of zij een bronzen, zilveren of gouden verkoper waren. 

Goud was er voor Jelle, welke 26 loten aan de man/vrouw heeft weten te brengen.

Zilver was er voor Romy, die tot de mooie score van 23 loten is gekomen.

Brons voor Matthijs, Marijn, Kirsten, Tom, Leo, Toshan, Lonneke, Robin en Kylan.

Nogmaals ontzettend bedankt voor deze super prestatie.